Yapı Kredi’den Sıfır Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

29/04/2020

Yapı Kredi, Ford marka ticari taşıtlar için sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla dev bir taşıt kredisi kampanyası başlattı.

Yapı Kredi, Ford marka ticari taşıtlar için sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla 2 ay ödeme ertelemeli taşıt kredisi kampanyası başlattı.

Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, banka, küresel çapta tüm yaşamın etkilendiği bu zor günlerde ülke ekonomisine ve otomotiv sektörüne destek veriyor.

Yapı Kredi, Ford marka ticari taşıtlar için sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla taşıt kredisi kampanyası başlattı. Banka, Ford Finans hizmeti ile sunduğu "Şimdi Al Temmuz’da Öde" kampanyasıyla isteyenlere ilk taksilerini 2 aya kadar erteleme imkanı da sunuyor.

Yapı Kredi ile Ford Otosan arasında yapılan iş birliği kapsamında, 83.000 lira tutarındaki 12 ay vadeli "Hafif ve Orta Ticari Araç" kredilerine, %sıfır faiz ve ilk taksiti 2 ay öteleme imkanı tanınacak. "Ford Transit Minibüsler ve Transit Pick Up" modellerinde ise 115.000 lira tutarındaki 12 ay vadeli kredilere %0 faiz ve ilk taksiti 2 ay öteleme imkanı sağlıyor.

Kaynak: AA