Konut Kredisi Hesaplama Mortgage Hesaplama

Hangi tür hesaplama yapmak istersiniz?

Size nasıl fayda sağlıyoruz?

  • Banka banka dolaşmamanız için bütün bankaların tekliflerini size getiriyoruz.
  • Bankalarla pazarlık edip size en uygun konut kredisi fiyatlarını alıyoruz
  • Konut Kredisine ulaşmanın en güveni ve kolay yolunu sunuyoruz

Konut Kredisi Hesaplama

Konut kredisi hesaplaması size en uygun konut kredisinin bulunması için en önemli adımlardan biridir.

  • Konut kredisi veren bankalar birçok gizli masraf da aldıkları için bu masrafların da konut kredisi hesaplamaya dahil edilmesi gerekmektedir. Konut kredisi veren bankarı doğru karşılaştırmak için sitemizdeki kredi hesaplama aracı en sağlıklı şekilde bilgi edinmenizi sağlayacaktır.
  • Sitemiz yapay zeka teknolojisi sayesinde size en uygun bankayı bulacaktır. Başvurunuz sonrası uzman mortgage danışmanımız sizinle irtibata geçerek tüm sorularınızı yanıtlayacaktir. Bankalar da sizinle direkt temas kurup konut kredinizi en uygun şartlarla, en hızlı şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Sitemizdeki teknoloji kredi sürecinizi hızlandıracaktır.

Konut Kredisi basvuru Sürecinde Hangi Aşamalar Vardır?

Konut Kredisi Hesaplama
Konut kredisi hesaplama ilk aşama olup, aylık kredi taksit ödeminizi belirler. Aylık kredi ödemeniz şu unsurlara bağlıdır.
  • Bankanın sunduğu faiz oranı,
  • Kullanmak istediğiniz vade,
  • Bankaların aldıkları masraflar ve istedikleri sigortalar.
Bankalardan Teklif Alma
Aylık geliriniz, elinizdeki peşinat, almak istediğiniz konutun değeri , dosya masraflarına tüm etkenlerin hesaplandığı konut kredi hesaplama aşamasından sonra banka tekliflerini karşılaştırmanız gerekecektir. Bu süreçte en doğru kararı verebilmek için birçok bankadan teklif almak gereklidir. KrediPazarı Türkiyede birden fazla bankadan en uygun teklif alma konusunda en eski ve kapasamlı kuruluştur. Sitemizden başvurdugunuzda en uygun konut kredisi teklifi size ulaştırılacaktır, bu konuda gönlünüz rahat olarak başvuru yapabilirsiniz.
Kredi Bağlanması
Konut kredisi resmi başvurusu bankadan bankaya değişiklik göstermekle birlikte gerekli belgelerin hazır olması durumunda, genellikle bir işgünü içerisinde tamamlanabilen bir işlemdir. Kredi hesaplamanızı yapmış ve ödeme gücünüze en uygun konut kredisi teklifini bulmuşsanız başvuru yapmak için aşağıdaki belgeleri tamamlamanız ve bankanın aradığı şartları karşılıyor olmanız yeterli olacaktır

Konut Kredisi Bağlanması için Gereken Belge ve Koşullar Nedir?

Satın alınan gayrimenkule ait tapu fotokopisi, satın alınacak konutun kredilendirmeye uygun olup olmadığını gösteren ekspertiz raporu, gelir ispatını gösteren belgeler (bordro,kira kontratı), bankanın kredi kararı, kimlik, ikâmetgah belgesi, kredi alan kişinin adına kayıtlı iki fatura genelde gereken tüm belge ve koşulları oluşturur. Kanune zorunlu olmasa da birçok banka sigorta şartı da dile getirmektedir. Bazı durumlarda kefil de istenebilir.

Sitemizden Konut Kredisi Başvurusu Avantajları

Konut kredisi (ev kredisi, mortgage) talepleriniz için artık banka banka gezmek zorunda değilsiniz. Sitemizde ihtiyaç duyduğunuz krediyi kolayca hesaplayıp bankaların size özel indirimli tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.