Gizlilik Politikası

Site Kullanımı

Bu sitenin tüm hakları kredipazari.com'a ("Site" ye) aittir. Site vasıtasıyla sunulan hizmetlerden yararlananlar ve bu hizmetlerle elde edilen bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Politikası'nda belirtilmiştir. Siteyi ziyaret eden ve bu site vasıtasıyla sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep edenler işbu 'Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar. Site bilgi ve koşullarda önceden bildirimsiz değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kullanıcı Bilgileri ve Gizliliği

Siteyi ziyaret edenler ve sitenin sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyenlerle ilgili olarak elde edilen kişisel bilgiler, sitenin kendi ticari gizllilik prensibine uygun olarak korunmaktadır. Sitedeki hizmetlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların ad-soyad, meslek, iletişim bilgileri ve kullanıcıyı tanımaya yönelik kişisel bilgiler tamamen kişilerin kendi istekleri doğrultusunda ve onayında sağlanan bilgilerdir.

Kişiler Site'ye verdikleri bütün bilgileri yapılan kredi bilgi başvurusunun değerlendirilmesi için Site nin birlikte çalıştığı partner bankalara ileteceğini peşinen kabul etmiş olurlar. Buna ek olarak, bu bilgiler site ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, kullanıcının kimliği açıklanmadan çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. Gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi biri sitenin işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve yetkili idari ve adli otoritelerce açılan soruşturma ve araştırma amaçlı bilgi edinimi dışında, üçüncü kişilere açıklanmaz.

Site her hafta e-posta adresi bırakan kişilere güncel bilgi ve haber içeren e-bülten göndermektedir. E-bülten almak istemeyen kişiler, e-bültende yer alan üyelikten çıkma linkine tıklayarak e-bülteni almama hakkına sahiptirler.

Kaynak Gösterme

Siteden alınan bilgiler başka bir web sitesinde yayınlandığı taktirde kaynağın link halinde gösterilmesi zorunludur. Sitede yer alan bilgi ve dökümanlar siteden izin alınmadan kısmen ya da tamamen dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kaynak göstermeden yayınlanamaz, kiralanamaz ve de değiştirilemez. Site tarafından her hafta kullanıcılara gönderilen e-bültenlerde alıntı olan haberlere, kaynağı gösterilerek yer verilir.

Sorumluluk

Site, sitedeki bilgileri güncel tutmak ve güncellemeler hakkında değişiklik olduğunda, bu değişikliği tespit eder etmez ya da değişikliğin yapılacağı kaynaktan güncel bilgiyi alır almaz en kısa süre içerisinde bu değişikliği yapmaya çalışacaktır, ancak bu bilgilerin doğruluk ve güncelliğinden hiç bir şekilde sorumlu ve yükümlü tutulamaz.. Site, sitedeki bilgilerin güncel olmamasından, yoruma açık ifade edilişinden, eksiksizliği ve doğruluğunun yanlış anlaşılmasından ve uyarlanmasından doğabilecek neden ve sonuçlardan doğabilecek zararlardan dolayı hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Site "Gizlilik Politikası"nda belirtilen maddelerden herhangi birini zamanında gerçekleştirememe veya zamanında gerçekleştirememe nedeniyle mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, yükümlülük kabul etmez. Bu ve diğer durumlarda herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmaz.

Sitenin görevini, taahhüdünü ve sorumluluğunu yerine getirilmesine engel teşkil edebilecek nitelikte bulunan yangın, deprem, savaş, grev, server ve diğer internet sağlayıcılarında oluşabilecek arızalar, iletişimin kopmasına neden olabilecek telefon hatlarındaki kesintiler, mücbir sebepleri oluşturur. Gerekli güvenlik önlemleri alınmasına rağmen Siteye yapılan hack ve benzeri diğer internet ortamındaki saldırılar da mücbir sebeplerden sayılır.

Otomatik olarak sağlanan bilgiler

Site ziyaretçilerinin otomatik olarak tanımlanmasına yarayan ve 'çerezler (cookies)' olarak adlandırılan sistemle ziyaretçilere daha iyi hizmet sunmak amaçlanır. Ziyaretçiler isterlerse bilgisayarının yardım menüsünden bu özelliği etkisiz hale getirebilir.