Pazarlama Partneri

KrediPazarı Pazarlama Partneri nedir?

  • KrediPazarı Pazarlama Partnerleri KrediPazarı'na yönlendirdikleri her yeni müşteri ve geçerli kredi başvurusu başına, kredi kullandırıma dönüştüğünde yönlendirme komisyonu alabilirler. Yönlendirme komisyonu KrediPazarı'nın bankalardan aldığı ücreti müşteriyi yönlendiren partneri ile paylaşması demektir.

Kimler başvurabilir?

  • KrediPazarına müşteri yönlendirebilecek herhangi bir firma Pazarlama Partneri olmak için başvurabilir. Ancak, KrediPazarı Pazarlama Partnerleri genelde ya emlakçılar ya da kredilerle ilgili geçerli bilgiler sunan İnternet siteleridir.
  • Başvurunuzu tamamladıktan sonra KrediPazarı yetkilileri sitenizi inceleyecektir. Yalnızca sitesinde konut kredileri ile ilgili geçerli ve güncel bilgi veren fırmaların başvuruları değerlendirilecektir.

Nasıl başvurabilirim?

  • Başvuru formunu doldurun.
  • KrediPazarı başvurunuzla ilgili sizi 5 iş günü içinde arayacaktır. Başvurunuz kabul edilirse, KrediPazarı yetkilileri size pazarlama partneri anlaşması koşullarını açıklayacak ve sizi KrediPazarı partner ağına katacaktır.

Pazarlama partnerlerinin avantajları nedir?

  • KrediPazarı Pazarlama Partnerleri KrediPazarı'na yönlendirdikleri her yeni müşteri ve geçerli kredi başvurusu başına, kredi kullandırıma dönüştüğünde yönlendirme komisyonu alabilirler.
  • Pazarlama partnerlerinin bankalarla direkt olarak hiçbir anlaşma yapmasına gerek yoktur. Birçok küçük ölçekli firmanın bankalarla direkt olarak anlaşma yapması ya da başvuru takip sistemi kurması olası değildir. Bu tip firmalar hiçbir ek yatırım yapmadan KrediPazarı partner ağına üye olarak para kazanabilirler.

Sistem nasıl çalışıyor?

  1. Kredipazarı başvurusu kabul edilen her partner şirkete bir partner numarası verir.
  2. KrediPazari portaline giriş yaptıktan sonra sitenize yerleştirmek üzere "size özel partner kod"unu göreceksiniz.
  3. Web sitenize size özel partner kodunu yerleştirmeniz yeterlidir. Sizin web sitenizden KrediPazarına yönlendirilen müşterilerin hiçbir ek bilgi girmesine gerek yoktur; bu takip otomatik olarak yapılacaktır. Partner kodunu ve detayları başvurunuz kabul edildikten sonra size gönderilecek e-postada ve KrediPazarı partner sayfasında bulacaksınız.
Örnek Pazarlama Partnerimiz

"Kredi bilgileri veren web sitemi oluşturmak ve para kazanmak için ihtiyacım olan bütün altyapıyı KrediPazarı sağladı."

evkredileri.net
Yeni Partnerler

KrediPazarına müşteri yönlendirerek para kazanmak ister misiniz?

Sisteme Giriş

Partnerliğiniz onaylandıysa sisteme giriş yapınız.

Deneme

Partner olmadan da banka faiz oranları, hesaplayıcılar gibi bilgileri sitenizde görüntüleyebilirsiniz. Böylece teknolojiyi ve partnerliği denemiş olursunuz.